Pokud jste někdy v nejbližší době zabrousili na náš server, určitě jste si všimli, že aktivita není veliká, ba naopak, dosti nízká. Počet hráčů na serveru sleduji já osobně (Spenaat) už třetím týdnem a přesto se průměr hráčů na serveru rovná jednomu až dvěma hráčům. Vzhledem k tomu, že padla domněnka, že se může jednat o „prázdninový“ problém (všichni jezdíme k moři, nebo něco podnikáme), domluvili jsme se spolu s dalšími adminy na následujícím – pro některé možná radikálním – kroku:

Server se v neděli (28.7.2013) dostane do stavu tzv. uzamčení. Ve zkratce to znamená, že se server po dobu prázdnin vypne a zůstane tak až do blíže nespecifikovaného data (zřejmě někdy na začátku školního roku), kdy se uvidí, jestli aktivita stoupne.

Ač se to tedy zdá, během vypnutého serveru o MC u nás nepřijdete, alespoň ne úplně. Zanedlouho plánuji zapnout privátní server (minimálně po dobu vypnutí Triumphu), na který dostanou jako první přístup hráči, kteří s námi byli nejčastěji, nebo jinak serveru pomohli (detaily již brzy zde na stránkách). Očekávejte zde však úplný začátek – nově vygenerovaná mapa, nové pluginy, apod.
Také se budu já spolu s dalšími hráči (vybírat je budu zatím sám, prosím, nepište žádosti o přístup) více zaměřovat na rozpracovaný projekt Triumph Wars (více info zde).

Příspěvek upraven 28.7.2013 v 00:05:
Server je od této chvíle po dobu prázdnin offline. Chtěl bych vyjádřit díky těm, kteří u nás hráli až do poslední chvíle a doufám, že se s vámi ještě uvidím. Na závěr nezbývá, než dodat: „Nashledanou, sbohem a amen.“

O autorovi
Proud admin of MC Triumph
 1. Werepig

  asi dobrej krok, chtělo by to pak vyvolat boom a pořádnou reklamu aby se server naplnil hráči, sám se se taky koukal, že zde již nikdo nehraje tak sem tam neměl ani chut zdržovat se… Werepig

 2. Rick123x

  Doufám, že je to pouze prázdninový problém, protože Triumph mám rád, je na něm super komunita, admini jsou přátelští (někteří trochu šáhlí, že Darku 😀 ) a tak doufám že se to zase naplní a vše bude v pořádku, tak masivní úbytek lidí není normální… A souhlasím s Werem, chce to nějakou pořádnou reklamu, jinak tam moc nových lidí nedostaneme.

 3. Dano

  akurat ked som sa podujal dorobit projekt „Dedina“ njn snad sa k tomu este dostanem

 4. DarkeyCakes

  This is soo deep… I think I lost myself there

  • Rick123x

   Duuuuuuuuuuuude… You’re so deep that i can’t see you anymore…

 5. Hobbit

  Škoda že je to na 1.6.2 🙁 (nemám origoš) :/

 6. Dano

  nuz server stale off a asi to tak aj ostane …

 7. skimi

  Já taky nemam origoš a mam 1.6.4. … a chtělo by to zapnout :/ Docela se nudim :((

Přidat komentář

Server je

offline><br /></div>
<div class=

IP: 83.167.247.44:30160 | Verze: 1.7.10