Zdravím všechny stálé příznivce našeho serveru. Ač se mi následující zpráva nepíše lehce, chtěl bych oznámit již druhé pozastavení našeho serveru. Na vině je aktivita, která je více než nízká a také to, že některé adminy (včetně mě) už Minecraft nebaví tolik, co dřív. Také mám připravených několik nápadů, jak aktuálně nevyužívaný server použít, takže o zábavu nepřijdete a to především ti, kteří hrají např. Team Fortress 2, COD MW2 či další hry.

Rád bych zdůraznil, že server je vypnut na neurčito, to znamená, že je možné, že se v nějaký den opět zapne – v nejbližší době to ale nečekejte. Věřte ale tomu, že Triumph je server, který nikdy nebude zrušen 🙂 Web samozřejmě zůstane online, problém s pomalým načítáním stránky (jak jste si určitě všimli) byl způsobený ukazatelem Online/Offline (snaží se refreshovat Offline server) a je tímto vyřešen.

Nejaktivnější a nejznámější hráči dostanou přístup k mapě serveru, která je již momentálně nahraná (pro přístup mě kontaktujte na Skype, viz. níže), aby si na ní mohli stále hrát a zachovali tak své stavby. Ještě bych rád zdůraznil, že pokud budete chtít mapu použít na server, jednejte nejdříve se mnou (možná to povolím, možná ne), v opačném případě mi nedělá problém soudně nárokovat naše (tvůrců mapy) práva.

Díky za přečtení tohoto článku a třeba zase někdy na Triumphu 🙂 Pro další info mě můžete nalézt například na Steamu, Skypu (Spenaat) či na blogu spenatsnow.tk 🙂
S pozdravem, Špenát.

O autorovi
Proud admin of MC Triumph
 1. Hobbit

  R.I.P. 🙁

 2. Rick123x

  Nejaktivnější a nejzná…
  Oh.
  Takže já ji asi nedostanu
  Ok.
  😀

 3. Wizzardy

  Jen se chci zeptát byla by mapa ke stažení samozřejmě jen pro osobní využití.

Přidat komentář

Server je

offline><br /></div>
<div class=

IP: 83.167.247.44:30160 | Verze: 1.7.10